en
STRONA GŁÓWNA / Aktualności / GIFT STAR i Pro-USB tworzą Polską Szkołę Futbolu

GIFT STAR i Pro-USB tworzą Polską Szkołę Futbolu

Firma GIFT STAR i Pro-USB zakłada i staje się sponsorem głównym Polskiej Szkoły Futbolu w Warszawie. - Nasza strategia marketingowa to także sponsoring w sporcie. Od lat wspieramy szkolenie dzieci i młodzieży w piłce nożnej , a teraz chcemy sami wyjść z inicjatywą powołania do życia Polskiej Szkoły Futbolu  mówi Piotr Zieliński  właściciel firmy GIFT STAR i Pro-USB  pomysłodawca PSF.

Każdy rodzic wie, jak ciężko jest podjąć decyzję o wyborze drogi treningu dla swojego dziecka. System szkoleniowy w Polsce nie jest jeszcze w pełni dopracowany i tak rozwinięty jak w Holandii, Hiszpanii czy Niemczech. Brak funduszy i doświadczonej kadry trenerskiej oraz systemu szkoleń młodych piłkarzy to bolączka polskiego futbolu. Rodzic i dziecko postawieni w takiej sytuacji nie do końca wiedzą, co będzie dla nich najlepsze i w jaki sposób rozpocząć swoją przygodę z piłką nożną. Powstanie PSF to efekt połączenia myśli trenerskiej i organizacyjnej. Doświadczenie ludzi, którzy zdecydowali się na otwarcie PSF w pracy szkoleniowej z dziećmi pozwala każdemu rodzicowi być przekonanym, że jego pociecha jest na właściwej ścieżce kariery sportowej.

Zapraszamy także wszystkie inne firmy z naszej branży reklamowej do poparcia inicjatywy oraz zapraszamy do nawiązania z nami współpracy odnośnie sponsoringu PSF. Więcej informacji na www.PSF.waw.pl...