en

MASKI OCHRONNE

Maski ochronne wielokrotnego użytku - maseczki z logo i maseczki z nadrukiem

Bezpieczeństwo pracowników oraz osób znajdujących się na terenie zakładu pracy jest jedną z najważniejszych spraw. Maski ochronne to obecnie jedno z najczęściej wybieranych zabezpieczeń przed zagrożeniami biologicznymi. Mogą jednak pełnić także dodatkowe funkcje marketingowe i reklamować firmę, w ramach której są używane. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego wykonujemy maski ochronne z nadrukiem, w tym także maski ochronne z logo firmy. Jest to świetny sposób by połączyć funkcje ochronne oraz marketingowe. Każdy pracownik korzystający w czasie swojej zmiany z maseczki będzie zarazem chodzącą reklamą swojego pracodawcy. 

Profesjonalna i szybka produkcja masek ochronnych

Wykonujemy maski poliestrowe, maski bawełniane oraz maski sublimacyjne. Produkcja masek ochronnych nie stanowi dla nas żadnej tajemnicy. Dysponujemy zaawansowanym parkiem technologicznym pozwalającym nam na wykonanie dosłownie każdego typu zlecenia na maski ochronne. Możemy umieścić na ich powierzchni wybrany przez naszych Klientów logotyp, znak, hasło reklamowe, a także inne dowolne treści. 

Jako producent masek ochronnych oferujemy możliwość wykonania dowolnie wybranej ilości naszych wyrobów. Gwarantujemy przy tym najlepsze stawki cenowe oraz natychmiastowe rozpoczęcie realizacji zlecenia. Naszą ofertę wyróżniają najkrótsze możliwe terminy oraz pełne wsparcie na każdym etapie realizacji.

Bezpieczeństwo Klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego nasze maski są starannie zaprojektowane oraz łatwe w użytku. Tworzą skuteczną ochronę przed zakażeniem drogą kropelkową. Z naszymi maskami pracownicy danej firmy będą odpowiednio zabezpieczeni oraz izolowani od niebezpiecznych czynników obecnych w powietrzu. 

Spersonalizowane maski ochronne z logo 

Nasze maski ochronne z nadrukiem to doskonały wybór w przypadku przedsiębiorców wszystkich branż. Będą nie tylko skutecznym narzędziem ochrony, ale również nośnikiem reklamy. Maski z nadrukiem mogą zostać dopasowane do indywidualnego brandingu, tworząc spójny i profesjonalny wizerunek. To doskonały sposób na wzmocnienie rozpoznawalności marki, nawet w trudnych czasach po-epidemicznych. 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszych maseczek ochronnych z logo oraz do składania zamówień. Nasz doświadczony zespół projektantów i technologów jest gotów opracować każdy nadesłany projekt oraz uwzględnić wszelkie indywidualnie składane oczekiwania. Kontrahentom decydującym się na naszą pomoc oferujemy najlepsze warunki cenowe, natychmiastową dostępność naszych pracowników oraz przejrzyste zasady współpracy.