en

METKI

Metka z logo to istotny element marketingowy różnego rodzaju produktów. Wyróżniają daną markę, podkreślają jej charakter, zwiększają rozpoznawalność i budują pozytywne skojarzenia. Gdy użytkownik danego produktu zapomni po kilku miesiącach jaka firma służy mu z powodzeniem przez tak długi czas, to właśnie metka z logo skutecznie mu o tym przypomni. 

Gift Star - metki z logo firmy 

Jako Gift Star działamy w branży już wiele lat, co pozwoliło nam zdobyć doświadczenie i wiedzę, a w efekcie oferować obszerny asortyment, w pełni dopasowany do oczekiwań i potrzeb Klientów. Wśród proponowanych produktów reklamowych znaleźć można metki z możliwością nadruku logo firmy lub innej, dowolnej grafiki czy treści.

Nadruki na metkach wykonywane są przy pomocy cyfrowego druku sublimacyjnego. Dzięki temu nadruk przenika głęboko we włókna materiału i wiąże się z nim. W efekcie, w połączeniu z wysokogatunkowymi tkaninami, uzyskane gotowe metki z logo do wszycia w produkt wyróżniają się szczególną odpornością na pranie i tarcie, trwałością i wytrzymałością, a co za tym idzie - służą z powodzeniem przez wiele lat.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotną kwestią jest starannie wykonany projekt. Dlatego też, oferowane przez nas metki z logo do wszycia są spójne z wizerunkiem marki, a jednocześnie charakterystyczne i łatwo zapadające w pamięć. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej metody druku jesteśmy w stanie nadrukować każde logo lub grafikę z zachowaniem najwyższej precyzyjności. 

Zapraszamy do współpracy!

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z przykładowym wzornictwem metek z logo oraz do skorzystania z przedstawianej oferty. Gwarantujemy nie tylko obszerny wybór i produkty najwyższej jakości, lecz również profesjonalną obsługę, w tym indywidualne podejście na każdym z etapów realizacji zlecenia, sprawne działanie i terminowość. 

W przypadku jakichkolwiek pytań czy chęci współpracy prosimy o skontaktowanie się z naszym zespołem. Z przyjemnością udzielimy wszelkich niezbędnych informacji, doradzimy i ustalimy indywidualne warunki realizacji projektu.