en
STRONA GŁÓWNA / Produkty / Taśmy / Taśmy z nadrukiem / Taśma sublimacyjna full-color dwustronna

Taśma sublimacyjna full-color dwustronna

FORMULARZ KONTAKTOWY

Taśma sublimacyjna dwustronna – najlepszy pomysł na reklamę

Nasza firma oferuje największy wybór taśm sublimacyjnych na rynku. Taśma sublimacyjna dwustronna, jaką państwu oferujemy, została wykonana metodą drukarską zwaną sublimacją. Polega ona na wydruku CMYK z zastosowaniem specjalnego atramentu na papierze transferowym. Kolejnym krokiem jest przeniesienie nadruku na taśmę – przy użyciu wysokiej temperatury oraz wysokiego ciśnienia. Dzięki metodzie sublimacji – taśma z nadrukiem – może zostać zaopatrzona w dowolny nadruk, jaki zleca klient. Metoda ta pozwala na zachowanie żywych kolorów oraz szczegółów każdego wydruku. Dzięki temu możliwe jest przeniesienie na taśmę nawet zdjęć.

Taśma z nadrukiem

Oferowana przez nas taśma z nadrukiem może zostać wykorzystana do produkcji między innymi smyczy. Dzięki nadrukowi dwustronnemu klient ma możliwość dowolnej konfiguracji pozwalającej na zrealizowanie jego oczekiwań. Nasza firma doskonale zdaje sobie sprawę, jak ważne są gadżety reklamowe w reklamowaniu oraz promowaniu firm, oraz eventów. GIFT STAR ma wieloletnie doświadczenie w branży reklamowej, w której działamy jako jeden z najlepszych producentów. Ciągle poszerzamy nasz asortyment o kolejne przedmioty, tak aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Taśma sublimacyjna dwustronna – najwyższa jakość

Nasza firma działa na rynku reklamowym już od wielu lat. Dzięki temu zdobyliśmy niezbędne doświadczenie, poprzez które możemy sprostać nawet najbardziej wymagającym zamówieniom. Poprzez zastosowanie najnowocześniejszej metody wydruku zwanej sublimacją, jesteśmy w stanie wydrukować każde logo z dbałością o najdrobniejsze detale. Dzięki takiemu rozwiązaniu każda taśma ozdobna może zostać spersonalizowana pod kątem oczekiwań klienta. Produkujemy także pasy do walizek oraz tasiemki ozdobne wykorzystywane do wielu celów.

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, a do produkcji naszych taśm używamy wyłącznie najlepszych produktów. Każda oferowana taśma dekoracyjna może być dowolnie spersonalizowana i zawierać logo klienta. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nami – telefonicznie, mailowo lub poprzez znajdujący się na naszej stronie formularz kontaktowy. Nasi specjaliści pomogą w doborze najlepszych elementów.

Kierujemy się przede wszystkim zadowoleniem naszych klientów, a dzięki indywidualnemu podejściu do każdego zlecenia jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość produktów. W naszej ofercie znaleźć można również:

  • smycze,
  • akcesoria do smyczy,
  • taśmy z nadrukiem,
  • potniki,
  • metki,
  • smycze dla psów,
  • pasy do bagażów,
  • opaski silikonowe,
  • foto-gadżety,
  • pendrivy.