en
STRONA GŁÓWNA / Produkty / Smycze / SMYCZE w 24h / Smycze sublimacja 24h

Smycze sublimacja 24h

FORMULARZ KONTAKTOWY

Smycze sublimacyjne z karabinczykiem i nadrukiem w naszej ofercie

Smycze sublimacyjne to popularny gadżet wykorzystywany w wielu miejscach i zakładach pracy. Na ich powierzchni można umieścić dowolną grafikę lub logotyp, które pozostaną niezmienione przez długi czas. W produkcji smyczy sublimacyjnych wykorzystujemy specjalne zestawy środków barwiących oraz profesjonalne taśmy pracujące po ciśnieniem i w wysokich temperaturach. Wytworzone smycze mogą mieć dowolny rozmiar i konstrukcję, odpowiadającą oczekiwaniom naszych Klientów. Będą doskonałym wyposażeniem na czas konferencji, szkoleń, eventów lu do pracy w biurowcu, korporacji, lub innym dowolnie wybranym miejscu. 

W naszej ofercie znalazła się smycz sublimacyjna z karabinczykiem i nadrukiem. Oferujemy różne możliwości ich zadrukowania, długości, rodzaje zakończeń. Pozwala to dopasować typ smyczy do potrzeb konkretnego zakładu pracy lub sposobu jej wykorzystania. Nasze smycze sublimacyjne z karabinczykiem i nadrukiem mogą służyć do noszenia identyfikatorów, kluczy, telefonów; mogą być noszone na szyi, przy pasku spodni lub w dłoni. 

Smycz sublimacyjna z karabinczykiem i nadrukiem - personalizacja zamówienia

Naszym Klientom oferujemy możliwość personalizacji zamówienia oraz jego dostosowania do potrzeb konkretnej marki. Smycze sublimacyjne mogą zostać wykorzystane jako gadżety reklamowe, zwiększające widoczność danego przedsiębiorstwa, czyniąc je bardziej rozpoznawalnym w miejscu, w którym zostaną wykorzystane. Nasze nadruki wykonywane są w pełnej palecie odcieni i zgodnie z indywidualnie zgłoszonym projektem. Wykonane przez nas smycze sublimacyjne będą się wyróżniać, przyciągać wzrok oraz stanowić praktyczne akcesorium wykorzystywane na co dzień. 

Doskonale znamy realia wielu miejsc i zakładów pracy i wiemy jaką rolę mogą w nich pełnić smycze. Nasze smycze sublimacyjne z karabinczykiem i nadrukiem to uniwersalne gadżety, które można przypiąć do plecaka, szlufki w spodniach, torby na ramię. W każdym przypadku smycz będzie przydatnym dodatkiem w życiu codziennym. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą smyczy smyczy sublimacyjnych z karabinczykiem i nadrukiem oraz do składania zamówień. Gwarantujemy, że smycze zostaną wykonane w sposób całkowicie zgodny z projektem, w najkrótszym możliwym terminie.