en
STRONA GŁÓWNA / Top MENU / Sponsoring

Sponsoring

POLSKA SZKOŁA FUTBOLU

Firma GIFT STAR i Pro-USB staje się sponsorem głównym Polskiej Szkoły Futbolu w Warszawie. - Nasza strategia marketingowa to także sponsoring w sporcie. Od lat wspieramy szkolenie dzieci i młodzieży w piłce nożnej , a teraz chcemy sami wyjść z inicjatywą powołania do życia Polskiej Szkoły Futbolu - mówi Piotr Zieliński - właściciel firmy GIFT STAR i Pro-USB  -pomysłodawca PSF.

Każdy rodzic wie, jak ciężko jest podjąć decyzję o wyborze drogi treningu dla swojego dziecka. System szkoleniowy w Polsce nie jest jeszcze w pełni dopracowany i tak rozwinięty jak w Holandii, Hiszpanii czy Niemczech. Brak funduszy i doświadczonej kadry trenerskiej oraz systemu szkoleń młodych piłkarzy to bolączka polskiego futbolu. Rodzic i dziecko postawieni w takiej sytuacji nie do końca wiedzą, co będzie dla nich najlepsze i w jaki sposób rozpocząć swoją przygodę z piłką nożną. Powstanie PSF to efekt połączenia myśli trenerskiej i organizacyjnej. Doświadczenie ludzi, którzy zdecydowali się na otwarcie PSF w pracy szkoleniowej z dziećmi pozwala każdemu rodzicowi być przekonanym, że jego pociecha jest na właściwej ścieżce kariery sportowej.

Zapraszamy także wszystkie inne firmy z naszej branży reklamowej do poparcia inicjatywy oraz zapraszamy do nawiązania z nami współpracy odnośnie sponsoringu PSF. Więcej informacji na www.PSF.waw.pl

MISTRZOSTWA WARSZAWY w SQUASH’u

Strategia marketingowa firmy GIFT STAR to także sponsoring turniejów SQUASH’a w Polsce. Jest to druga dyscyplina, na którą stawiamy obok sponsoringu piłki nożnej w POLSKIEJ SZKOLE FUTBOLU – mówi Piotr Zieliński – właściciel firmy GIFT STAR oraz Pro-USB. Squash to dynamicznie rozwijająca się dyscyplina w naszym kraju. Charakteryzuje ją niezwykła dynamika gry, szybkie podejmowanie decyzji taktycznych oraz niesamowita kultura podczas walki. Te wszystkie cechy odzwierciedlają doskonale strategie biznesu reprezentowaną przez GIFT STAR i Pro-USB w batalii handlowej na rynku artykułów reklamowych.

HALOWE TURNIEJE PIŁKI NOŻNEJ PSF CUP w Warszawie

Niedziela 06.03 na długo pozostanie jeszcze w naszych pamięciach gdyż dawka emocji jaką zaserwowali nam wszyscy zawodnicy była ogromna. Zgodnie z zapowiedzią odbyły się rozgrywki dla chłopców z rocznika 2004 oraz osobne dla chłopców z rocznika 2007. Na zwycięzców czekały okazałe puchary które na pewno były dodatkowym źródłem motywacji dla każdej z drużyn.

 

 Klasyfikacja na podium w poszczególnych kategoriach wiekowych:

 

ROCZNIK 2007

1. MUKS G81 Bemowo

2. Polska Szkoła Futbolu

3. UKS 141

 

ROCZNIK 2004/2005

1. Marcovia Marki

2. UKS Irzyk

3. SF Wilanów

 

Gratulujemy!!!

 

Konkurs dla Trenerów „KRÓL POPRZECZKI” 

Rocznik 2004/2005 - wygrał Sebastian Groszek - Trener POLSKIEJ SZKOŁY FUTBOLU  i  UKS IRZYK

Rocznik 2007 - wygrał Arek Trochim - Trener UKS IRZYK


Gratulujemy!!!

 

Osobny akapit należy poświęcić wspaniałym kibicom których doping słychać było chyba na całym Targówku.

Tak powinna wyglądać oprawa każdego meczu

Dziękujemy!!!

 

Wierzymy, że było to niezapomniane popołudnie dla każdego zawodnika. Pomimo, że w klasyfikacji końcowej zwycięzca był tylko jeden  to każdy powinien się czuć wygranym gdyż spędził aktywnie czas oraz przyczynił się do stworzenia tak wspaniałego widowiska sportowego jakim był PSF CUP' 2016

 

Do zobaczenia w kolejnej edycji!!!

 

MISTRZ ŚWIATA Hip-Hop Dance - Jakub Gręda

Firma GIFT STAR jest oficjalnym sponsorem jednego z najzdolniejszych tancerzy w Polsce.

NAJWAŻNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA JAKUBA GRĘDY:

  • 5-krotny Mistrz Świata (Bremerhaven 2000, Barcelona 2009, Nagykanizsza 2010)
  • 3-krotny II-gi Wicemistrz Świata (Castglioncello 2011, Eastbourne 2012, Nagykanizsza 2013)
  • Występ w Eurowizji dla Młodych Tancerzy jako reprezentant Polski (Amsterdam 2003)
  • 14-krotny Mistrz Polski
  • Nagroda specjalna od Ministra Kultury i Sztuki (Olsztyn 1997)
  • Nagroda Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wysokie osiągnięcia taneczne (Gdańsk 2011)
  • Nagroda za wybitne osiągnięcia taneczne od Marszałka Województwa Warmińsko – Mazurskiego (Olsztyn 2009, 2010,2012)
  • 3-krotny zwycięzca Wirującej Strefy (Łomża 2003,2004)


Pierwszy udokumentowany taniec Grędzia datuje się na 1992 rok. Jako jeden z nielicznych przedszkolaków, który zamiast udawania słonika i arytmicznego machania łapkami preferował freestyle, dołączył do Klubu Miłośnika Tańca „TAN” w Nidzicy (prowadzonego przez Andrzeja Grażula). Już w ’94 startował w swoich pierwszych zawodach, a w 1996 (po dołączeniu do PZTS) został po raz pierwszy Nieoficjalnym Mistrzem Polski. Czemu nieoficjalnym? Ponieważ, był za młody, by móc startować – co jednak nie przeszkodziło mu, by wygrać. Był to początek wielu sukcesów i po kilku owocnych latach, w 2000 roku (pod okiem Rafała Ziółkowskiego) po raz pierwszy spróbował swych sił w Polskiej Federacji Tańca (IDO). Efekt: Grędziu, jako pierwszy Polak w historii, wygrał Mistrzostwa Świata w kategorii hip hop do 11 lat! Dobra passa towarzyszyła mu nie tylko w zawodach federacyjnych: w 2003 i 2004 wygrał Wirującą Strefę, został również zauważony na Rytmie Ulicy w Gnieźnie w 2000 r.

W 2003r., jako pierwszy „hip hopowiec”, reprezentował nasz kraj na Eurowizjii w Amsterdamie. Mimo, iż był to bardziej konkurs tańca baletowego i współczesnego, Grędziu wspomina to, jako wyróżnienie: „Zostałem wybrany, mimo iż hip hop nie był w Polsce popularny!”. Był to znak, że ludzie pamiętają o małym chłopcu, który pojawiał się nie tylko na wielu zawodach i pokazach, ale także w różnych programach telewizyjnych (MDM, Teleranek, 5-10-15, Kawa czy Herbata itp.).

Niestety wraz ze wzrostem zainteresowania Hip Hopem w Polsce, malała jego jakość. Niezadowolony tym faktem, w 2004 Grędziu postanowił pożegnać się z „profesjonalną” karierą taneczną i przenieść się z matą na ulicę i podwórka rodzinnego miasta. Nie tańczyliśmy na ulicy w sensie street’owym. Po prostu kręciliśmy dzięwiątki na zamarzniętym asfalcie, bańki na rozłożonych na trawie kartonach i skakaliśmy na piaszczystych górkach chwytając świeże powietrze itp. - wyjaśnie Grędziu. Wciąż poszukiwał wiedzy i zajawki. Na szczęście, ta wróciła do niego w 2007 roku w postaci Natalii, która namówiła go, by wrócił do treningów.

W 2010 roku, po dwuletniej, niezwykle intensywnej komunikacji internetowej, Grędziu dołączył do DeepSide Cru i razem z resztą swej zwariowanej ekipy szerzy ideę 5 elements!

 

WIĘCEJ O GRĘDZIU MOŻNA PRZECZYTAĆ NA JEGO OFICJALNEJ STRONIE www.gredziu.pl

WOŚP

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to, według Centrum Badania Opinii Społecznej, ciesząca się największym zaufaniem społecznym organizacja pozarządowa w Polsce. Jej fundacji powstałej w 1993 roku jest działalność w zakresie ochrony zdrowia, polegająca na ratowaniu życia chorych osób, w szczególności dzieci, i działanie na rzecz poprawy stanu ich zdrowia, jak również na działaniu na rzecz promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej.

Dziś sprzęt zakupiony przez Fundację WOŚP pracuje we wszystkich oddziałach szpitalnych wyspecjalizowanych w leczeniu dzieci, stanowiąc podstawę nowoczesnego wyposażenia polskiej medycyny dziecięcej. W ciągu 21 lat zakupione zostało kilkadziesiąt tysięcy urządzeń. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wydała do tej pory prawie 450 000 000 zł na najwyższej klasy sprzęt medyczny.

 
GIFT STAR wspiera WOŚP smyczami każdego roku!

 

POLONIA WARSZAWA '94 została MISTRZEM !

POLONIA WARSZAWA '94 została MISTRZEM MAZOWSZA 2008! Gratulujemy! 
Chcemy udowodnić dzieciom, że jeżeli się w nie uwierzy, wszystko jest możliwe.
Wierzymy, że działając wspólnie ze wszystkimi, którym leży na sercu dobro młodych adpetów futbolu, obudzimy w dzieciach ich niezwykłą, twórczą energię i pomożemy im urzeczywistnić najskrytsze marzenia. 
Firma GIFT STAR wspiera działalność Trenerów młodzierzowych drużyn POLONII WARSZAWA przekazując między innymi nagrody rzeczowe.