en
STRONA GŁÓWNA / Produkty / Opaski na rękę / Opaski silikonowe

Opaski silikonowe

Co zyskasz wybierając nasze opaski?

Promowanie Twojej firmy z pewnością ma dla Ciebie duże znaczenie. Dlatego nie sięgaj po drogie i ograniczone w zakresie oddziaływania formy reklamy. Jako producent opasek silikonowych, zagwarantujemy Ci akcesoria, które pozostają na długo z każdym uczestnikiem imprezy, eventu czy spotkania tematycznego jako pamiątka wydarzenia. 

Opaska silikonowa z nadrukiem to gadżet, który docenisz z wielu powodów: 

●       Niewielkie rozmiary pozwolą Ci na wygodne i bezproblemowe rozdawanie przy wejściu na imprezę, a także dokładanie jej do zakupów czy zestawu materiałów reklamowych dla klientów.

●       Wygodna forma opaski gwarantuje jej zachowanie po założeniu na rękę, dzięki czemu zyskujesz pewność, że nie trafi do kosza.

●       Bogata gama kolorystyczna umożliwia obdarowanym wybranie swojej ulubionej barwy i jej dostosowanie do własnej stylizacji. Samodzielny wybór nadaje opasce znacznie większego znaczenia.

●       Modne kolory i forma z nadrukiem sprawiają, że opaska silikonowa na rękę może zastąpić codzienną biżuterię, tym samym zwiększając moc oddziaływania reklamy.

Unikalna grafika tylko dla Twojej firmy

Poszukujesz skutecznej formy promocji Twojego przedsiębiorstwa? Chcesz zaistnieć jako świetny organizator eventów lub imprez rozrywkowych? Postaw na opaski silikonowe z nadrukiem, a przygotujemy dla Ciebie unikalny projekt, który pozwoli Ci wyróżnić się niepowtarzalnym napisem, logo firmy czy też unikalną kompozycją kolorystyczną. 

Jako producent opasek silikonowych na rękę dysponujemy odpowiednim parkiem maszynowym, wiedzą i doświadczeniem, które pozwala nam zrealizować każde zlecone przez Ciebie zamówienie. Przekonaj się o tym i zamów zestaw opasek silikonowych w naszej firmie!