en

Barwione dwustronnie 10 mm

FORMULARZ KONTAKTOWY

Smycz sublimacyjna dwustronna z klamerką

Smycz sublimacyjna to smycz o najwyższej jakości wykonania – z dbałością o każdy detal i grafikę znajdującą się na smyczy. Przy zastosowaniu bardzo wysokiej temperatury oraz ciśnienia na taśmę przenoszony jest nadruk w pełnym kolorze CMYK. Oznacza to możliwość przeniesienia wielobarwnej grafiki, czy nawet fotografii. Smycze, jakie państwu oferujemy, wykonywane są w pełni automatycznie – dzięki temu cena za ich wykonanie jest niezwykle konkurencyjna. Sublimacje wykonujemy na różnego rodzaju taśmach – najczęściej jest to gładki poliester. Jednak wykonujemy je również na poliestrze prążkowanym i taśmie sznurkowej.

Smycz sublimacyjna o szerokości 10 mm

Smycz sublimacyjną wykonujemy z dbałością o najdrobniejszy detal, poprzez zastosowanie techniki sublimacji, możliwe jest uzyskanie żywych kolorów, jak również przeniesienie na smycz logotypów czy nawet zdjęć. Oferowane przez nas smycze mają na swoim zakończeniu karabińczyk. Dzięki niemu możliwe jest przypięcie do smyczy między innymi:

  • kluczy,
  • identyfikatorów,
  • plakietek.

Smycz sublimacyjna dwustronna z klamerką wykonana jest z poliestru o szerokości 10mm i długości 470mm. Oferujemy wyłącznie produkty wykonane z dbałością o najwyższą jakość. Dzięki zastosowaniu metody sublimacji jesteśmy w stanie odwzorować na smyczy najdrobniejsze detale w idealnej jakości, co jest niezwykle istotne. Oferowane przez nas smycze to nie tylko świetny pomysł na gadżet, ale również na promocję i reklamę.

Z dbałością o detale

Jako producent smyczy działamy na rynku już od kilkunastu lat. Naszym klientom oferujemy przede wszystkim smycze sublimacyjne dwustronne, które jako producent wykonujemy z dbałością o najdrobniejszy detal. Dzięki zastosowaniu specjalnej metody sublimacji nasza firma jest w stanie przenieść każdą grafikę na smycz.

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie z dbałością o zachowanie najwyższej jakości. W przypadku jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nami – telefonicznie lub za pomocą maila. Nasi pracownicy doradzą i odpowiedzą na wszelkie nurtujące pytania. Dzięki indywidualnemu podejściu oraz zastosowaniu najnowszej technologii produkcyjnej, cena naszych smyczy jest niezwykle konkurencyjna.