en
STRONA GŁÓWNA / Produkty / Smycze / SMYCZE IMPORT / Tkane tunelowo z wypełnieniem

Tkane tunelowo z wypełnieniem

FORMULARZ KONTAKTOWY

Smycze reklamowe ok 8 mm od GIFT STAR

Smycze reklamowe 8mm należą do jednych z najbardziej popularnych gadżetów reklamowych. Ich głównymi zaletami jest przede wszystkim wszechstronność zastosowania, pozwalająca na doczepienie do nich takich przedmiotów jak:

  • klucze,
  • pendrivy,
  • identyfikatory,
  • plakietki,
  • powerbanki.

Smycze bardzo często znajdują swoje zastosowanie również podczas eventów sportowych i innych wydarzeń promocyjnych. Z uwagi na fakt, że przedmiot ten zajmuje bardzo mało miejsca bardzo często towarzyszy wszystkim z nas w wielu sytuacjach, a dodatkowo może być świetnym sposobem promowania wizerunku firm naszych klientów. Wyróżniają nas między innymi:

  • wysoka jakość wykonania,
  • duża różnorodność kolorów,
  • różne techniki nanoszenia nadruku (w tym sublimacja),
  • wykorzystanie materiałów najwyższej jakości.

Nasi klienci mają możliwość nadruku jednostronnego, jak również dwustronnego. Oferujemy również smycze sublimacyjne, które gwarantują przeniesienie nadruku z dbałością o detale z zachowaniem żywych kolorów. Metoda ta pozwala również na przeniesienie na smycz zdjęcia.

Smycz tkana tunelowo – gadżet dla każdego

Smycz tkana tunelowo jest zupełnie innym spojrzeniem na smycze reklamowe. Przede wszystkim tego typu smycze są dużo bardziej ciekawe w wykonaniu niż tradycyjne smycze. Smycz tkana z wypełnieniem ma średnicę 6 milimetrów. Smycz tkana tunelowo ma kształt owalnej sznurówki i jest ciekawym dodatkiem dla każdego, kto poszukuje oryginalnej reklamy.

Gadżety reklamowe w dzisiejszych czasach odgrywają bardzo istotną rolę w promowaniu firm i nie tylko. Bardzo często są one również kolekcjonowane, a co najważniejsze bardzo często są one przydatne w życiu codziennym – można do nich zaczepić między innymi klucze i dzięki temu mieć je zawsze pod ręką.

GIFT STAR specjalizuje się w każdym rodzaju smyczy – począwszy od standardowych z nadrukiem jednostronnym, poprzez dwustronne, drukowane metodą sublimacyjną aż po oryginalnie wyglądające smycze reklamowe 6mm z wypełnieniem. Nasze doświadczenie pozwala nam na spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów – dzięki temu podejmujemy się każdego zleconego nam zadania.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami – poprzez telefon lub mail znajdujący się na naszej stronie internetowej. Nasi wykwalifikowani pracownicy odpowiedzą na wszelkie pytania oraz pomogą w wyborze gadżetów dopasowanych do potrzeb.

Stawiamy przede wszystkim na jakość wykonania i zadowolenie naszych klientów – jesteśmy otwarci na nowe wyzwania!