en

POTNIKI

FORMULARZ KONTAKTOWY

W przypadku markowej odzieży lub koszulek reklamowych każdy szczegół ma duże znaczenie i wpływa na promocję marki. T- shirt z firmowym logo stanowi popularny gadżet reklamowy, który może być dodatkowo wzbogacony w elementy promocyjne takie jak potniki. Lamówka opatrzona firmowym napisem stanowi nie tylko nośnik informacji o produkcie, ale także świadczy o jego oryginalności. Wykonujemy potniki na specjalne zamówienie klientów, dając Państwu możliwość dowolnej personalizacji lamówki i nadrukowania na niej wybranego napisu lub logo.

Potniki jako element identyfikacji marki

Współpraca z wieloma producentami odzieży sprawiła, że zdajemy sobie sprawę, jak ważne są najdrobniejsze elementy w definiowaniu wizerunku marki. Z tego względu wykonujemy potniki, które nie tylko są zaprojektowane według indywidualnego projektu klienta, ale także wyróżniają się najwyższą estetyką wykonania. Potniki stanowią dyskretny element reklamowy produktu, dlatego zależy nam na ich trwałości i walorach wizualnych. W swojej pracy wykorzystujemy druk sublimacyjny, który pozwala uzyskać nadruk wyróżniający się szczegółowością i żywą kolorystyką. Decydując się na taśmy nośne produkowane w naszej firmie lub potniki z logotypem marki, mogą Państwo liczyć na:

  • profesjonalną obsługę,
  • szybką realizację zamówienia,
  • możliwość wykonania dużych nakładów materiałów,
  • stały kontakt na każdym etapie współpracy,
  • możliwość ingerencji w końcowy wygląd produktu.

Oferujemy potniki dostępne w wielu rozmiarach, które można dopasować do konkretnej odzieży. Z naszej strony możemy zapewnić fachowe doradztwo, dzięki czemu potniki będą współgrały ze stylem wykończenia koszulki. Ze względu na sublimacyjną technikę druku możemy zapewnić, że wykonane potniki są odporne na intensywne użytkowanie, a napis nie zetrze się nawet po długim czasie.

Zapraszamy do współpracy. Jesteśmy otwarci na realizację dużych nakładów materiałów i nietypowych zleceń. Chętnie wykonamy dla Państwa potniki, uwzględniając przy tym autorskie pomysły – nawet te, które wydają się trudne w realizacji.