en

Gumy

FORMULARZ KONTAKTOWY

Gumy z logo  lub z innym dowolnym nadrukiem

Gumy,  podobnie jak taśmy tworzą doskonałą podstawę do nanoszenia różnorodnych treści.  Wśród wszelkich dostępnych rozwiązań szczególnym zainteresowaniem cieszą się gumy z logo, bowiem nie tylko skutecznie przykuwają uwagę, lecz również  znacznie wpływają na rozpoznawalność marki i pozytywnie wpływają na jej odbiór.  Równie chętnie wybierane są również gumy z innym dowolnym nadrukiem,  które towarzyszą swoim użytkownikom podczas istotnych eventów.

Gift Star -  gumy z logo, gumy z nadrukiem 

Nasza firma  oferuje prawdopodobnie największy wybór gum sublimacyjnych w branży.  Wieloletnia działalność, zdobyte doświadczenie i wiedza obecnie owocują  szerokim asortymentem, w pełni dopasowanym do oczekiwań i potrzeb Klientów.  Oferujemy obszerną gamę gum, w tym gumy z logo lub w zależności od  wymagań, gumy z dowolnym nadrukiem

Nadruki na  gumach wykonywane są przy pomocy cyfrowego druku sublimacyjnego. Co to oznacza?  Sublimacja jest procesem chemicznym, odbywającym się przy użyciu wysokiej  temperatury i wysokiego ciśnienia. Dzięki temu nadruk przenika we włókna gumy i  wiąże się z nimi. W efekcie uzyskane gumy z nadrukiem są niezwykle  odporne na tarcie i pranie.

Do  produkcji oferowanych gum sublimacyjnych używamy tylko i wyłącznie  wysokogatunkowych materiałów, co zapewnia dodatkową wytrzymałość i sprawia, że  służą z powodzeniem przez wiele lat. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej metody  druku sublimacyjnego, jesteśmy w stanie wydrukować każde logo lub dowolny  nadruk z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. To sprawia, że dostarczane gumy z logo mogą zostać w pełni spersonalizowane pod kątem wszelkich  indywidualnych preferencji. 

Zapraszamy  do współpracy!

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zachęcamy do bliższego  zapoznania się z proponowanymi przykładowymi wariantami naszych gum z  nadrukiem. W przypadku jakichkolwiek pytań czy chęci nawiązania współpracy  prosimy o skontaktowanie się z naszym zespołem. Z chęcią udzielimy wszelkich  niezbędnych informacji i ustalimy indywidualne szczegóły warunków realizacji  zlecenia.