en

about-1.jpg (293 KB)

about-2.jpg (180 KB)

about-3.jpg

about-4.jpg

PRODUCENT SMYCZY REKLAMOWYCH
Z DOŚWIADCZENIEM

Gadżety reklamowe odgrywają obecnie bardzo ważną rolę w promowaniu firm, imprez, przedsięwzięć czy produktów. Cenione przez kolekcjonerów, a przede wszystkim przydatne w codziennym życiu, smycze to doskonały sposób na efektywną reklamę wizualną. Nasza firma to uznany producent smyczy z nadrukiem.

Producent smyczy reklamowych z doświadczeniem. Produkcja gadżetów reklamowych to branża, w której działamy już od wielu lat. Systematycznie rozszerzamy asortyment, największą wagę przykładając do naszej specjalności - są nią smycze reklamowe. Od lat też zdobywamy uznanie klientów, współpracując z największymi producentami różnych branż, a także z instytucjami państwowymi, które powierzają nam ważne zlecenia.

Na rynku zaistnieliśmy głównie jako producent smyczy reklamowych i okolicznościowych, ale nasz cennik obejmuje też inne gadżety reklamowe:

 • opaski silikonowe na rękę,
 • taśmy z nadrukiem i wstążki z nadrukiem,
 • szarfy dla hostess,
 • pasy do bagaży,
 • smycze dla psów,
 • pendrive’y i powerbanki,
 • identyfikatory i holdery.

Smycze na każdą okazję

Produkcja gadżetów reklamowych, jakiej się podejmujemy, obejmuje przede wszystkim smycze z logo i innymi, unikalnymi projektami graficznymi, wykonywanymi na zamówienie dla konkretnego klienta. Jeśli chcesz wypromować swoją firmę, zapewnić jednolitą oprawę imprezy sportowej czy eventu, smycz z nadrukiem to idealne rozwiązanie. Sprawdzi się zarówno, jako gadżet upominkowy dla gości, jak i nośnik dla holderów i wizytówek personalnych pracowników obsługi. W praktyce stosujemy nie tylko najlepsze materiały i nowoczesne technologie produkcji oraz druku, ale też korzystny cennik. Dzięki niemu inwestowanie w tę formę reklamy będzie dla Ciebie opłacalne.

Zamawiając smycz z nadrukiem, możesz wybierać pomiędzy dziesiątkami wzorów, kolorów, projektów graficznych i technik wykonania. Oferujemy między innymi smycze:

 • barwione jedno- i dwustronnie,
 • barwione z QR Code,
 • naszywane na poliester,
 • sznurówki,
 • jednokolorowe bez nadruku,
 • biżuteryjne,
 • breloki

Wszystkie nasze produkty wyróżnia korzystna cena oraz wysoka jakość wykonania.

Organizujesz imprezę środowiskową? Odpowiadasz na porządek na zawodach sportowych lub konferencji? Planujesz oprawę graficzną targów lub wystawy? Smycze reklamowe to gadżet, który nie tylko pomoże Ci w organizacji i właściwym przekazie informacji, ale też pozwoli zapamiętać nazwę Twojej firmy. Zamów smycze z logo, które podkreślą Twój udział w przedsięwzięciu. Wyposaż w nie pracowników swojej firmy, tworząc jej pozytywny wizerunek. Zachętą do zamówienia będzie niska cena naszych produktów.

Czekamy na kontakt od Ciebie!

Aktualności

NASI KLIENCI Zaufali nam

NASZE ATUTY Dlaczego warto nas wybrać?

Ekspesowa realizacja

Ekspresowa
realizacja

Smycze już w 24h od akceptacji projektu

Własny park maszynowy

Własny park
maszynowy

stale unowocześniamy produkcję, w tym głównie linie produkcyjne nadruków na taśmach

Projekty graficzne gratis!

Projekty graficzne
gratis!

Mamy własne studio projektowe które przygotuje oryginalny projekt dla twojej firmy

Efektowne gadżety reklamowe

Efektowne gadżety
reklamowe

Nasza szeroka oferta personalizowanych gadżetów Cię zadziwi

Strona NO BRAND

Strona
NO BRAND

Idealna by zaprezentować nasze produkty swoim klientom

Wysoka jakość produktów

Wysoka jakość
produktów

Badania zadowolenia klientów potwierdzają wysoką skuteczność naszych produktów