en
STRONA GŁÓWNA / Aktualności / GIFT STAR (Pro-USB) laureatem nagrody w Konkursie na Najbardziej Kreatywny Upominek

GIFT STAR (Pro-USB) laureatem nagrody w Konkursie na Najbardziej Kreatywny Upominek

Układanka Ball B. firmy EMK z Krakowa  zwycięzcą konkursu na Najbardziej Kreatywny Upominek targów Euro-Reklama GIFT EXPO 2008. Rozstrzygnięcie konkursu, zorganizowanego przez redakcję dwumiesięcznika Pro-KREACJA i Międzynarodowe Targi Poznańskie, nastąpiło w Poznaniu 4 września.Na stoisku Pro-KREACJI przez cały czas trwania targów EuroReklama Gift-Expo (2-4 września 2008r.) można było oglądać upominki reklamowe biorące udział w konkursie, zgromadzone w Galerii Niekonwencjonalnych Upominków Reklamowych. 4 września o godz. 13.00 nastąpiło oficjalne ogłoszenie wyników Konkursu. W plebiscycie publiczności na Najbardziej Kreatywny Upominek targów Gift-Expo 2008 zwyciężyła układanka- łamigłówka w kształcie piłki zadrukowanej flagami państw Ball B. firmy EMK z Krakowa. Drugie miejsce przypadło firmie GIFT STAR (właścicielowi marki Pro-USB) za zestaw Pomysł na PenDrive w dowolnym kształcie. Trzecie miejsce zajął, zgłoszony przez firmę MM Brown z Poznania, Czekoladowy Telegram DeLuxe  drewniane pudełko czekoladek z literami, z których można ułożyć napis.
Laureaci trzech pierwszych miejsc otrzymali nagrodę w postaci rocznej prenumeraty magazynu Pro-KREACJA i okolicznościowych dyplomów. Zwycięzca dodatkowo otrzymał reklamę w magazynie Pro-KREACJA o wartości 4200 zł, 15%-ową zniżkę na zakup powierzchni targowej w przyszłorocznej edycji targów Euro-Reklama Gift Expo, a także upominek od Międzynarodowych Targów Poznańskich. 
Organizatorami Galerii i Konkursu są dwumiesięcznik Pro-KREACJA i Międzynarodowe Targi Poznańskie, a patronem branżowym  Polska Izba Artykułów Promocyjnych