en
STRONA GŁÓWNA / Top MENU / O nas / Certyfikaty

Certyfikaty

rzetelna-firma.png (15 KB)

Firma GIFT STAR posiada certyfiakat programu RZETELNA FIRMA prowadzonego pod patronatem Krajowego Rejestru Długów, który rekomenduje współpracę wyłącznie z solidnymi i płynnymi finansowo firmami. Jest to jedyny pewny dowód transparentności i rzetelności przedsiębiorców.

solidni-w-biznesie.png (28 KB)

Firma GIFT STAR posiada certyfikat programu "Solidni w Biznesie" , który promuje rzetelność i odpowiedzialność oraz wiarygodność finansową w biznesie. Otrzymując ten certyfikat potwierdza się opinia, że jesteśmy firmą godną Waszego zaufania. Od samego początku dokładamy wszelkich starań, aby produkty były najwyższej jakości, a współpraca z nami była miła i przyjemna. Jesteśmy gwarantem Waszego sukcesu !

psi.png (12 KB)

Firma GIFT STAR jest członkiem międzynarodowej organizacji zrzeszającej producentów i dystrybutorów artykułów reklamowych z całego świata. PSI (Präsent Service Institut GmbH) to międzynarodowa organizacja, której celem jest konsolidacja i rozwój rynku artykułów reklamowych. Szczególną formą prezentacji branży artykułów reklamowych są targi PSI, które odbywają się w Düsseldorfie i Paryżu oraz w Warszawie. Ponadto jest to rozpoznawalny w całym świecie znak jakości oraz gwarancja budowy odpowiedzialnych i rzetelnych relacji handlowych.

piap.png (18 KB)

Firma GIFT STAR jest członkiem PIAP od momentu jej powstania w 2006 roku. PIAP stawia sobie za cel konsolidację branży, wpływania na kształt i rozwój rynku reklamowego. Silny PIAP to partner do rozmów z decydentami kształtującymi zewnętrzne warunki funkcjonowania naszej branży, także organów państwowych, partner do reprezentacji branży wobec organizatorów targów i mediów.

gis.png (28 KB)

Firma GIFT STAR jest członkiem programu Gadżety i Sport, który jest pierwszym programem wpomagającym działy marketingów klubów i związków sportowych, firm sponsorujących, a także firm z branży artykułów promocyjnych.