en
STRONA GŁÓWNA / PRODUKTY OLD - chyba OUT / Szarfy dla hostess / Szarfa sublimacyjna dwustronna 10 cm

Szarfa sublimacyjna dwustronna 10 cm

FORMULARZ KONTAKTOWY

Szarfy dla hostess

Imprezy targowe, handlowe, wystawiennicze i inne tego typu okazje nie mogą obejść się bez hostess. To one upiększają otoczenie i służą informacją dla zagubionych gości. Idealną formę reklamy wizualnej stanowią dwustronne szarfy dla hostess z nadrukiem sublimacyjnym, które zamówisz w naszej firmie.

Urozmaicone wzory i kolory szarf

Szarfa na szyi pięknej kobiety w eleganckim lub firmowym stroju to dodatkowy przekaz dla gości odwiedzających imprezę - wyraźna informacja o firmie, jej nazwie lub promowanym produkcie. To również sposób na wypromowanie samej imprezy, jeśli ma ona znaczenie krajowe lub międzynarodowe i jest organizowana cyklicznie.

Szarfy dla hostess wykonujemy w wielu różnych kolorach, szerokościach i długościach. Pozwala nam to zarówno zmieścić na nich niemal każdą grafikę, jak i dostosować zestaw kolorów do barw flagowych firmy bądź imprezy.

Indywidualne projekty graficzne

Organizujesz imprezę plenerową, na której promujesz swój nowy produkt? Jesteś organizatorem eventów i chcesz, aby Twoja firma została zauważona i zapamiętana? Przygotujemy szarfy dla hostess zgodnie z twoim niepowtarzalnym projektem. Dzięki temu przekażesz gościom istotne informacje, utrwalisz w ich pamięci logo Twojej firmy oraz zadbasz o własny wizerunek wśród wielu innych wystawców.

Nadruk sublimacyjny wykonujemy na obu stronach szarfy, dlatego możesz ją wykorzystać wielokrotnie w różnych sytuacjach, lub też każdego kolejnego dnia imprezy zmieniać design swoich reprezentantek. Szarfy zamówisz również na imprezę regionalną, wybór miss zakładu pracy, pracownika miesiąca i na wiele innych okazji.

Zapraszamy do poznania naszej oferty!